Speelsters

    Annelies de Vlieger

        Flore De Wael

            Lore Stuyck

                Marte Cleymans

                    Mila De Putter

                        Pauline Thuysbaert

                            Yenthe Capens

                                Yinthe Rommelaere

                                    Ymke Neel

                                      Staff

                                        Stefan Coppens

                                          Wedstrijden

                                          Datum
                                          Uur
                                          Thuisploeg
                                          Bezoekers
                                          Uitslag
                                          18/09/2021
                                          20:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          VC Belvoc BELSELE A
                                          ()
                                          03/10/2021
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          Ass'nee ASSENEDE
                                          ()
                                          16/10/2021
                                          20:00
                                          JTV Dero ZELE-BERLARE B
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          24/10/2021
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          Nidak NIEUWKERKEN B
                                          ()
                                          14/11/2021
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          Avanti AALTER B
                                          ()
                                          21/11/2021
                                          18:00
                                          Dynamo Zovoc LIEVEGEM A
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          28/11/2021
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          Jevo MALDEGEM
                                          ()
                                          04/12/2021
                                          20:30
                                          VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          12/12/2021
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          Dames VC EKSAARDE A
                                          ()
                                          08/01/2022
                                          20:30
                                          VC Belvoc BELSELE A
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          29/01/2022
                                          15:30
                                          Avanti AALTER B
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          13/02/2022
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          JTV Dero ZELE-BERLARE B
                                          ()
                                          19/02/2022
                                          16:30
                                          Ass'nee ASSENEDE
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          13/03/2022
                                          14:00
                                          Nidak NIEUWKERKEN B
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          19/03/2022
                                          20:00
                                          Jevo MALDEGEM
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()
                                          03/04/2022
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          Dynamo Zovoc LIEVEGEM A
                                          ()
                                          10/04/2022
                                          18:30
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
                                          ()
                                          24/04/2022
                                          18:00
                                          Dames VC EKSAARDE A
                                          Asterix Avo BEVEREN C
                                          ()

                                          Klassementen

                                          Ploeg Aantal Punten

                                          Bekercompetitie

                                          Datum
                                          Uur
                                          Thuisploeg
                                          Bezoekers
                                          Uitslag
                                          07/11/2021
                                          18:00
                                          Dames VC EKSAARDE B (4)
                                          Asterix Avo BEVEREN C (3)
                                          ()

                                          Locatie

                                          Topsporthal Beveren
                                          Klapperstraat 103
                                          9120 Beveren