Speelsters

    Ymke Neel

        Tessa d’Hollander

            Riet Nonneman

                Naïs Mampaey

                    Myrte De Wael

                        Marte Cleymans

                            Marieke Caluwaert

                                Lore van Stappen

                                    Gitte van den Wouwer

                                        Anke van Bogaert

                                            Ana Mariel Schepers

                                              Staff

                                                Stefan Coppens

                                                  Wedstrijden

                                                  Datum
                                                  Uur
                                                  Thuisploeg
                                                  Bezoekers
                                                  Uitslag
                                                  03/10/2020
                                                  16:30
                                                  EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  3 - 1 (22/25, 25/21, 25/23, 25/18)
                                                  10/10/2020
                                                  20:00
                                                  DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  3 - 0 (25/18, 25/17, 25/16)
                                                  17/10/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  Uitgesteld
                                                  24/10/2020
                                                  17:00
                                                  VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  31/10/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  DAMES VC EKSAARDE B
                                                  Uitgesteld
                                                  08/11/2020
                                                  17:00
                                                  VC KALKEN C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  14/11/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
                                                  Uitgesteld
                                                  22/11/2020
                                                  18:00
                                                  DAMES VC EKSAARDE B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  28/11/2020
                                                  16:30
                                                  EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  05/12/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  Uitgesteld
                                                  16/01/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  Uitgesteld
                                                  13/02/2021
                                                  20:30
                                                  VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()
                                                  20/02/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  DAMES VC EKSAARDE B
                                                  ()
                                                  27/02/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  ()
                                                  13/03/2021
                                                  20:00
                                                  DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()
                                                  27/03/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  ()
                                                  10/04/2021
                                                  20:30
                                                  VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()
                                                  17/04/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
                                                  ()
                                                  25/04/2021
                                                  17:00
                                                  VC KALKEN C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()

                                                  Klassementen

                                                  Ploeg
                                                  Aantal
                                                  Punten
                                                  01a. DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  2
                                                  6
                                                  01b. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  2
                                                  6
                                                  01c. VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  2
                                                  6
                                                  04a. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  2
                                                  3
                                                  04b. VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
                                                  2
                                                  3
                                                  06a. ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  2
                                                  0
                                                  06b. VC KALKEN C
                                                  2
                                                  0
                                                  06c. DAMES VC EKSAARDE B
                                                  2
                                                  0

                                                  Locatie

                                                  Sporthal Kriekeputte
                                                  Tuinwijkstraat
                                                  9130 Kieldrecht