Speelsters

    Ana Mariel Schepers

        Anke van Bogaert

            Gitte van den Wouwer

                Lore van Stappen

                    Marieke Caluwaert

                        Marte Cleymans

                            Myrte De Wael

                                Naïs Mampaey

                                    Riet Nonneman

                                        Tessa d’Hollander

                                            Ymke Neel

                                              Staff

                                                Stefan Coppens

                                                  Wedstrijden

                                                  Datum
                                                  Uur
                                                  Thuisploeg
                                                  Bezoekers
                                                  Uitslag
                                                  03/10/2020
                                                  16:30
                                                  EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  3 - 1 (22/25, 25/21, 25/23, 25/18)
                                                  10/10/2020
                                                  20:00
                                                  DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  3 - 0 (25/18, 25/17, 25/16)
                                                  17/10/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  Uitgesteld
                                                  24/10/2020
                                                  17:00
                                                  VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  31/10/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  DAMES VC EKSAARDE B
                                                  Uitgesteld
                                                  08/11/2020
                                                  17:00
                                                  VC KALKEN C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  14/11/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
                                                  Uitgesteld
                                                  22/11/2020
                                                  18:00
                                                  DAMES VC EKSAARDE B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  28/11/2020
                                                  16:30
                                                  EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  Uitgesteld
                                                  05/12/2020
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  Uitgesteld
                                                  16/01/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  Uitgesteld
                                                  13/02/2021
                                                  20:30
                                                  VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()
                                                  20/02/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  DAMES VC EKSAARDE B
                                                  ()
                                                  27/02/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  ()
                                                  13/03/2021
                                                  20:00
                                                  DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()
                                                  27/03/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  ()
                                                  10/04/2021
                                                  20:30
                                                  VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()
                                                  17/04/2021
                                                  20:30
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
                                                  ()
                                                  25/04/2021
                                                  17:00
                                                  VC KALKEN C
                                                  ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  ()

                                                  Klassementen

                                                  Ploeg
                                                  Aantal
                                                  Punten
                                                  01a. DYNAMO ZOVOC LIEVEGEM B
                                                  2
                                                  6
                                                  01b. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS C
                                                  2
                                                  6
                                                  01c. VC PANDA'S LOKEREN C
                                                  2
                                                  6
                                                  04a. EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B
                                                  2
                                                  3
                                                  04b. VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
                                                  2
                                                  3
                                                  06a. ASTERIX AVO BEVEREN D
                                                  2
                                                  0
                                                  06b. VC KALKEN C
                                                  2
                                                  0
                                                  06c. DAMES VC EKSAARDE B
                                                  2
                                                  0

                                                  Locatie

                                                  Sporthal Kriekeputte
                                                  Tuinwijkstraat
                                                  9130 Kieldrecht