In 1990 promoveerde Asterix Kieldrecht naar de hoogste klasse in het Damesvolley, toen nog Ereklasse geheten. Hieronder een overzicht van de rijk gevulde geschiedenis sinds deze promotie.

Historie

2021
april

Seizoen 2020-2021

Seizoen 2020-2021

SPEELSTERS
2. Pauline Martin, 3. Marlies Janssens, 5.Eline van Elsen, 6.Silke Van Avermaet, 7. Jutta Van de Vyver, 8.Britt Ruysschaert, 9. Manon Stragier, 10.Justine D’Hondt (c), 11.Bente Deckers, 12. Linde Hervent, 13. Lien Van Geertruyden, 14. Anna Valkenborg, 18.Britt Rampelberg

 

STAFF
Sportief directeur:  Gert Vande Broek
Trainers: Kris Vansnick, Yorick Vande Velde, Maarten Adriaenssens

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
Eerste in het klassement na de reguliere competitie.
Kampioen na winst in Play-Off Finale
Asterix avo – Ladies Volley Limburg  3-0
Beker van België
Bekerwinnaar
VC Oudegem – Asterix avo 0-3
Supercup
geen supercup dit seizoen
Europees
25° Europese deelname (CEV Cup) – wedstrijden # 142- 143
1/16 finale
Tent Obrenovac (Servië) – Asterix Avo : 3-0
Asterix Avo – Tent Obrenovac (Servië): 1-3

 

2020
maart

Seizoen 2019-2020

Seizoen 2019-2020

SPEELSTERS
2. Pauline Martin, 3. Marlies Janssens, 4. Lieke Clerkx, 5. Paula Boonstra, 6.Silke Van Avermaet, 7. Jutta Van de Vyver, 9. Manon Stragier, 10.Justine D’Hondt (c), 11.Bente Deckers, 12. Anke Waelkens, 13. Lien Van Geertruyden, 14. Anna Valkenborg, 17. Caitlin Van de Perre, 18.Britt Rampelberg

 

STAFF
Sportief directeur:  Gert Vande Broek
Trainers: Kris Vansnick, Raf Vekemans, Maarten Adriaenssens

 

RESULTATEN
Competitie
Eerste in het klassement na de reguliere competitie. Er werden geen play-offs gespeeld, en er werd geen titel van kampioen toegekend.
Beker van België
Verliezend Finalist
Asterix avo – Hermes Rekkenshop Oostende 2-3
Supercup
Bekerwinnaar
Asterix avo – Hermes Rekkenshop Oostende 3-0
Europees
24° Europese deelname (CEV Cup) – wedstrijden # 136- 141
1/16 finale
Asterix Avo – VK Prostejov (Tsjechië): 3-2
VK Prostejov – Asterix Avo : 2-3
1/8 finale
Hermes Rekkenshop Oostende (België) – Asterix Avo: 2-3
Asterix Avo – Hermes Rekkenshop Oostende: 3-2
¼ finale
Asterix Avo – SSC Palmberg Schwerin (Duitsland) : 1-3
3/3/2020 SSC Palmberg Schwerin – Asterix Avo : 3-0

 

2019
april

Seizoen 2018-2019

Seizoen 2018-2019

SPEELSTERS
Paula Boonstra, Yana De Leeuw, Janne Devos, Justine D’Hondt, Joke Hoeyberghs, Marlies Janssens, Martina Nosekova (tot nov 2018), Britt Rampelberg, Silke Van Avermaet, Celine Van Gestel (c) , Margot Voets, Anke Waelkens, Stephanie Van Bree (vanaf jan 2019)

 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Kris Vansnick, Raf Vekemans

 

RESULTATEN
Competitie :
Landskampioen
Tweede in de reguliere competitie en de play off met 4
Kampioen na drie keer winst van Hermes Oostende (0-3, 3-1, 1-3)
Beker van België :
Uitgeschakeld in de kwartfinale door Amigo’s Zoersel (3-0)
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix avo – VC Oudegem 3-0
Europees :
23° Europese deelname (CEV Cup) – wedstrijden # 132- 135
1/16e Finale
LP Viesti Salo (FIN) – Asterix Avo : 1-3
Asterix Avo – LP Viesti Salo (FIN) : 3-0
1/8e Finale :
Asterix Avo – VK UP Olomouc (CZE) : 1-3
VK UP Olomouc (CZE) – Asterix Avo : 3-1

 

2018
april

Seizoen 2017-18

Seizoen 2017-18

SPEELSTERS
Jasmien Biebauw, Charlotte Coppin, Alixe Degelin, Nikita De Paepe, Amber De Tant, Janne Devos, Justine D’Hondt , Jodie Guilliams, Marlies Janssens, Nathalie Lemmens, Silke Van Avermaet, Celine Van Gestel (c), Luisa Schirmer (vanaf jan 2018)

 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Kris Vansnick, Raf Vekemans

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, 1° in play-off-competitie met 4 ploegen
Kampioen na playoff-finale tegen VC Oudegem (Best of 3) : 1-3 en 3-0 uit- en thuiswinst
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix avo – VC Oudegem 3-0
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix avo – VDK Gent Dames  3-1
Europees :
22° Europese deelname (Champions League en CEV Cup) – wedstrijden # 126- 131
Champions Leauge
Sliedrecht Sport (NED) – Asterix avo : 3-2
Asterix avo – Sliedrecht Sport (NED) : 1-3
1/16° finale CEV Cup
Fatum Nyíregyháza (HUN) – Asterix avo: 0-3
Asterix avo – Fatum Nyíregyháza (HUN): 3-0
1/8° finale CEV Cup
Allianz MTV Stuttgart (GER) – Asterix avo : 3-0
Asterix avo – Allianz MTV Stuttgart (GER) : 3-2

 

2017
april

Seizoen 2016-2017

Seizoen 2016-2017

SPEELSTERS
Jasmien Biebauw, Hanne Coppens, Charlotte Coppin, Amber De Tant, Justine D’Hondt, Britt Herbots, Nathalie Lemmens, Britt Ruysschaert, Sarah Smits (c), Manon Stragier, Silke Van Avermaet, Celine Van Gestel, Fien Callens

 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Kris Vansnick, Raf Vekemans

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
Play-off-finale tegen VC Oudegem (Best of 5) : 3-1, 3-0 en 3-2 thuiswinst & 3-2 en 3-0 uitverlies
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix avo – VDK Gent 3-1
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix avo – Datovoc Tongeren  3-0
Europees
21° Europese deelname (6 wedstrijden ‘Challenge Cup’)
Wedstrijden # 120-125
1/16° finale
ASPTT Mulhouse (FRA) – Asterix avo 1-3
Asterix avo – ASPTT Mulhouse (FRA) 3-1
1/8° final
Asterix avo – Vasas Obuda Budapest (HUN) 3-1
Vasas Obuda Budapest (HUN) – Asterix avo 2-3
1/4° finale
Asterix avo – Olympiacos PIRAEUS (GRC) 2-3
Olympiacos PIRAEUS (GRC) – Asterix avo 3-1

 

2016
april

Seizoen 2015-2016

Seizoen 2015-2016

SPEELSTERS
Jasmien Biebauw, Fien Callens, Sarah Cools, Amber De Tant, Britt Herbots, Nathalie Lemmens, Britt Ruysschaert, Sarah Smits (c), Manon Stragier, Dominika Strumilo, Silke Van Avermaet, Lisa Van den Vonder, Celine Van Gestel

 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Kris Vansnick, Raf Vekemans

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, 1° in play-off-competitie (4 ploegen)
Play-off finale tegen VDK Gent (Best of 3) 3-0 uitverlies en tweemaal 3-0 thuiswinst
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Datovoc Tongeren 3-0
Supercup :
Verlies
Asterix – VDK Gent  0-3
Europees
20° Europese deelname (Challenge Cup) – Wedstrijden # 112 – 119
1/32° finale
Sliedrecht Sport (NLD) – Asterix : 1-3
Asterix – Sliedrecht Sport (NLD) : 3-2
1/16° finale
Haïfa VC (ISR) – Asterix : 0-3
Asterix – Haïfa VC (ISR) : 3-0
1/8° finale
Viteos Neuchâtel Université (CHE) – Asterix : 2-3
Asterix – Viteos Neuchâtel Université (CHE) : 3-0
1/4° finale
Asterix – Bursa BBSK (TUR) : 0-3
Bursa BBSK (TUR) – Asterix : 3-1

 

2015
mei

Seizoen 2014-2015

Seizoen 2014-2015

SPEELSTERS
Jasmien Biebauw, Sarah Cools, Sarah Coppens, Kaja Grobelna, Nathalie Lemmens, Britt Ruysschaert, Sarah Smits (c), Dominika Strumilo, Lisa Van den Vonder, Celine Van Gestel, Elise van Sas
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Julien Van de Vyver, Kris Vansnick

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
2° in reguliere competitie, 1° in play-off-competitie (6 ploegen)
Play-off finale tegen Dauphines Charleroi (Best of 3) 2-3 uitwinst en 3-0 thuiswinst
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – VDK Gent 3-0
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix – Richa Michelbeke 3-0
Europees
19° Europese deelname (Challenge Cup) – Wedstrijden #106-111
1/32° finale
Asterix – CV Barcelona (ESP) 3-0
CV Barcelona (ESP) – Asterix 1-3
1/16° finale
Sparkasse Klagenfurt(AUT) – Asterix 0-3
Asterix – Sparkasse Klagenfurt(AUT) 3-0
1/8° finale
Asterix – Schweriner SC (DEU) : 0-3
Schweriner SC (DEU) – Asterix : 3-1

 

2014
april

Seizoen 2013-2014

Seizoen 2013-2014

SPEELSTERS
Jasmien Biebauw, Sarah Cools, Sarah Coppens, Kaja Grobelna, Linde Hervent, Nathalie Lemmens, Britt Ruysschaert, Sarah Smits (c), Dominika Strumilo, Stephanie Van Bree, Lisa Van den Vonder, Celine Van Gestel, Elise van Sas
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Julien Van de Vyver, Kris Vansnick

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, 1° in playoff-competitie (6 ploegen)
Play-off finale tegen Dauphines Charleroi (Best of 3) 0-3 uitwinst en 3-0 thuiswinst
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Richa Michelbeke 3-0
Supercup :
Geen deelname
Europees
18e Europese deelname (CEV cup en Challenge Cup)
Wedstrijden #102-105
CEV cup
1/16° finale
Uralochka Ekaterinburg (RUS) – Asterix 3-0
Asterix – Uralochka Ekaterinburg (RUS) 1-3
Challenge Cup :
1/16° finale
CSU Targu Mures (ROM) – Asterix : 3-0
Asterix – CSU Targu Mures (ROM) : 3-0 , GS 9-15

 

2013
april

Seizoen 2012-2013

Seizoen 2012-2013

SPEELSTERS
Nina Coolman, Sarah Coppens, Laura De Schrijver, Kaja Grobelna, Linde Hervent, Arianne Horemans, Simone Legerstee, Elena Neve, Britt Ruysschaert, Sarah Smits (c), Celine Van Gestel, Jolien Wittock
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Julien Van de Vyver, Kris Vansnick

 

RESULTATEN
Competitie
Vice Kampioen
3° in reguliere competitie, 1° in playoff-competitie (6 ploegen)
Play-off finale tegen VDK Gent (Best of 3) 3-0 uitverlies, 3-1 thuiswinst en 1-3 thuisverlies
Beker van België :
Bekerfinalist
Asterix – VC Oudegem 1-3
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix – Dauphines Charleroi 3-1
Europees
17° Europese deelname (CEV cup) – Wedstrijden # 98-101
1/16° finale
TED Ankara Kolejliler (TUR) – Asterix 3-2
Asterix – TED Ankara Kolejliler (TUR) 3-0 (golden set 15-10)
1/8° finale
Asterix – Fenerbahçe Istanbul (TUR) 0-3
Fenerbahçe Istanbul (TUR) – Asterix 3-0

 

2012
april

Seizoen 2011-2012

Seizoen 2011-2012

SPEELSTERS
Freya Aelbrecht, Meritxell Alseda Aizcorbo, Nina Coolman, Sarah Coppens, Linde Hervent, Laura Heyrman, Ester Lowette, Britt Ruysschaert, Sarah Smits (c), Stephanie Van Bree, Ilka Van de Vyver, Jolien Wittock
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Julien Van de Vyver, Kris Vansnick

 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, 1° in playoff-competitie (6 ploegen)
Play-off finale tegen VDK Gent (Best of 3) 0-3 uitwinst, 2-3 thuisverlies en 3-1 thuiswinst
Beker van België :
Bekerfinalist
Asterix – Dauphines Charleroi 1-3
Supercup :
Verlies
VDK Gent – Asterix 3-2
Europees
16° Europese deelname (CEV cup)- Wedstrijden # 94-97
1/16° finale
Neve Shanan Haifa (ISR) – Asterix 0-3
Asterix – Neve Shanan Haifa (ISR) 3-0
1/8° finale
Galatasaray Istanbul (TUR) – Asterix 3-0
Asterix – Galatasaray Istanbul (TUR) 3-2 (golden set: 12-15)

 

2011
april

Seizoen 2010-2011

Seizoen 2010-2011

SPEELSTERS
Freya Aelbrecht, Anne Buijs, Nina Coolman, Laura Heyrman, Ester Lowette, Lyudmyla Savchenko, Sarah Smits (c), Griet Stevens, Lore Van den Vonder, Ilka Van de Vyver, Lise Van Hecke, Sophie Van Nimmen
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Julien Van de Vyver, Raf Vekemans, Nico De Clercq
 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, playoff-competitie (4 ploegen)
Play-off finale tegen VDK Gent (Best of 3) 2-3 uit- en 3-2 thuiswinst
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – VDK Gent 3-2
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix – Dauphines Charleroi 3-0
Europees
15° Europese deelname (CEV Cup en Challenge Cup) Wedstrijden # 88-93
CEV cup
1/16° finale
Asterix – Dresdner SC (DEU) 0-3
Dresdner SC (DEU) – Asterix 3-0
Challenge Cup
1/16° finale
Asterix – VC Wiesbaden (DEU) 3-1
VC Wiesbaden (DEU) – Asterix 1-3
1/8° finale
Asterix – Uralochka-NTMK Ekaterinburg (RUS) 3-2
Uralochka-NTMK Ekaterinburg (RUS) – Asterix 3-0 (golden set : 15-11)

 

2010
april

Seizoen 2009-2010

Seizoen 2009-2010

SPEELSTERS
Freya Aelbrecht, Yana De Leeuw, Lies Eykens, Laura Heyrman, Charlotte Leys, Sarah Smits (c), Anja Van Damme, Ilka Van de Vyver, Lise Van Hecke, Griet Van Vaerenbergh, Kim Wittevronghel
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Julien Van de Vyver, Raf Vekemans, Nico De Clercq
 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, playoff-competitie (4 ploegen)
Play-off finale tegen VDK Gent (Best of 3) 3-1 uit, 3-0 & 3-1 thuis
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Dauphines Charleroi 3-0
Supercup :
geen deelname
Europees
14° Europese deelname, 2de in Challenge Cup
Wedstrijden # 78-87
1/32° finale
SK UP Olomouc (CZE) – Asterix 2-3
Asterix – SK UP Olomouc (CZE) 3-0
1/16° finale
Velika Gorica (CRO) – Asterix 1-3
Asterix – Velika Gorica (CRO) 3-0 (forfait Gorica wegens financiële problemen)
1/8° finale
Rote Raben Vilsbiburg (GER) – Asterix 3-1
Asterix – Rote Raben Vilsbiburg (GER) 3-1 (golden set : 15-10)
1/4° finale
Panathinaikos Athene (GRE) – Asterix 3-2
Asterix – Panathinaikos Athene (GRE) 3-0
Final four in Dresden :
Galatasaray Istanbul (TUR) – Asterix 2-3
Dresdner SC (GER) – Asterix 3-1

 

2009
april

Seizoen 2008-2009

Seizoen 2008-2009

SPEELSTERS
Freya Aelbrecht, Yana De Leeuw, Lise De Valkeneer, Charlotte Leys, Evelien Martens, Sarah Smits (c), Anja Van Damme, Lise Van Hecke, Tiny Van Landeghem, Veerle Van Looy, Griet Van Vaerenbergh, Kim Wittevronghel
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Nico De Clercq, Raf Vekemans
 

RESULTATEN
Competitie
Vice Kampioen
2e in reguliere competitie, 2° in play-off
(Best of 5) : 0-3 uit, 1-3 thuis, 3-0 uit, 3-0 thuis & 3-2 uit tegen Dauphines Charleroi
Beker van België :
Bekerfinalist
Asterix – VDK Gent 2-3
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix – VDK Gent 3-2
Europees
13° Europese deelname (CEV Cup en Challenge Cup) Wedstrijden # 74-77
16e finale CEV Cup
Asterix – VC Rote Raben Vilsbiburg (DEU) 0-3
VC Rote Raben Vilsbiburg (DEU) – Asterix 3-1
16e finale Challenge Cup
Asterix – Leningradka Sint-Petersburg (RUS) 0-3
Leningradka Sint-Petersburg (RUS) – Asterix 3-1

 

2008
april

Seizoen 2007-2008

Seizoen 2007-2008

SPEELSTERS
Charlotte Leys, Evelien Martens, Irina Pavlova (c), Ewa Piatkowska, Ineta Savicka, Tatiana Teterina, Anja Van Damme, Tiny Van Landeghem, Veerle Van Looy, Beryl Van Mierlo, Griet Van Vaerenbergh, Jolien Wittock
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek en Nico De Clercq
 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie,
Play-off finale tegen VDK Gent (Best of 5) : 3-1 thuis, 0-3 uit & 3-2 thuis
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – VDK Gent 3-1
Supercup :
Verlies
Datovoc Tongeren – Asterix 3-2
Europees
12° Europese deelname (CEV Cup) Wedstrijden # 70-73
1/16 finale :
Asterix – Mladost Zagreb (CRO) 3-0
Mladost Zagreb (CRO) – Asterix 1-3
1/8 finale :
Asterix – Rocheville Le Cannet (FRA) 1- 3
Rocheville Le Cannet (FRA) – Asterix 3- 1

 

2007
april

Seizoen 2006-2007

Seizoen 2006-2007

SPEELSTERS
Gwendoline Horemans, Svetlana Ilic, Liesbeth Mouha, Irina Pavlova (c), Anastasia Petrenko, Ineta Savicka, Tatiana Teterina, Anja Van Damme, Veerle Van Looy, Griet Van Vaerenbergh, Els Verheyden
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek en Koen Poppe
 

RESULTATEN
Competitie
Vice Kampioen
2e in reguliere competitie, 2° in play-off met 4 ploegen
Finale (best of 5) tegen Euphony Tongeren na 3-2 uit-, 2-3 thuis- & 3-2 uitnederlagen
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – VDK Gent 3-0
Supercup :
Bekerwinnaar
winnaar tegen Dauphines Charleroi : 3-0 thuis- en 0-3 uitwinst
Europees
11° Europese deelname (Top Teams Cup) Wedstrijden # 66-69
1/8 Finale
Asterix – Slavia Bratislava (SVK) 3-0
Slavia Bratislava (SVK) – Asterix 3-0 (golden set : 31-33)
1/4 Finale
Asterix – CSKA Moskou (RUS) 0-3
CSKA Moskou (RUS) – Asterix 3-1

 

2006
april

Seizoen 2005-2006

Seizoen 2005-2006

SPEELSTERS
Anke Allemeersch, Dita Galikova, Ellen Hilven, Gwendoline Horemans, Svetlana Ilic, Jasmina Marinkovic, Irina Pavlova (c), Anatasia Petrenko, Ineta Savicka, Anja Van Damme, Veerle Van Looy
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek en Koen Poppe
 

RESULTATEN
Competitie
3e in reguliere competitie, 3° in play-off
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Dauphines Charleroi 3-0
Supercup :
Bekerwinnaar
winnaar tegen Euphony Tongeren : 3-1 thuis- en 1-3 uitwinst
Europees
10° Europese deelname (CEV cup) Wedstrijden # 61-65
Tornooi in Olomouc (Tsjechië) : winnaar
Asterix – Intercollege Nicocia (CYP) 3-0
Asterix – ZOK Rijeka (CRO) 3-2
Asterix – SK UP Olomouc (CZE) 3-0
1/8 finale:
Asterix – Balakovskaya Balakovo (RUS) 3-2
Balakovskaya Balakovo (RUS) – Asterix 3-0

 

2005
april

Seizoen 2004-2005

Seizoen 2004-2005

SPEELSTERS
Anke Allemeersch, Iris Bleyen, Manjola Deliallisi, Svetlana Ilic (c), Ester Lowette, Jasmina Marinkovic, Anatasia Petrenko, Ineta Savicka, Inès Sylverans, Stephanie Van Bree, Liesbet Van Breedam
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek en Koen Poppe
 

RESULTATEN
Competitie
2° in reguliere competitie, 3° in play-off met 8 ploegen na 1-3 uitwinst en 0-3 thuisverlies in ½° finale tegen Dauphines Charleroi
Beker van België :
Bekerfinalist
Eburon Tongeren – Asterix 3-0
Supercup :
Verlies
Verlies tegen Eburon Tongeren na 3-2 thuiswinst en 3-0 uitverlies
Europees
9° Europese deelname (6 wedstrijden) Wedstrijden #55-60
Top Teams Cup II :
Tornooi in Kieldrecht: als tweede in het tornooi gaat Asterix over naar de CEV beker
Asterix – Kanti Schaffhausen (SUI) : 3-1
Asterix – Bigmat Kerakoll Chieri (ITA) : 0-3
Asterix – RATP Bucuresti (ROM) : 3-1
CEV-Cup III :
Tornooi in Lazarevac (Servië) : tweede plaats en uitgeschakeld
Asterix – Türk Telekom Ankara (TUR) : 1-3
Asterix – Kastela Split (CRO) : 3-0
Asterix – OOK Lazarevac (SRB) : 3-0

 

2004
april

Seizoen 2003-2004

Seizoen 2003-2004

SPEELSTERS
Tania (Tetyana) Zhmakova (c), Iris Bleyen, Grit Lehmann, Ester Lowette, Jasmina Marinkovic, Janis Plovier, Emilia Reimus, Andrea Teixeira, Stephanie Van Bree, Liesbet Van Breedam
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek en Koen Poppe
 

RESULTATEN
Competitie
2e in reguliere competitie, 2° in play-off met 8 ploegen na finale (best of 5) tegen Eburon Tongeren na 3-1 uit-, 1-3 thuis- & 3-0 uitnederlagen
Beker van België :
Bekerfinalist
Eburon Tongeren – Asterix 3-1
Supercup :
Verlies
Eburon Tongeren – Asterix 3-0
Europees
Geen Europese deelname

 

2003
april

Seizoen 2002-2003

Seizoen 2002-2003

SPEELSTERS
Liesbet Vindevoghel (c), Olga Barinova, Cathérine Claes, Evy Colman, Tico Gonzalez Casado, Ester Lowette, Joke Rommens, Julie Rumes, Lyudmyla Savchenko, Tatiana Teterina, Veerle Van Looy
STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Walter Vereeck, Roger Bouillart (scouting)
RESULTATEN
Competitie
2e in reguliere competitie, 2° in play-off met 8 ploegen na finale (best of 5) tegen Eburon Tongeren : uitnederlagen 3-2, 3-1 & 3-1, thuiswinst 3-1 & 3-2
Beker van België :
Bekerfinalist
Eburon Tongeren – Asterix 3-1
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix – Eburon Tongeren 3-1
Europees
8° Europese deelname (Top Teams Cup) Wedstrijden # 44-54
Kwalificatietornooi te Kieldrecht : winnaar
Asterix – Hapoel Kiryat Ata (ISR) : 3-0
Asterix – RATB Petrom Ploiesti (ROM) : 3-1
Asterix – Zaon Kiffisia’s Athene (GRE) : 3-0
League round (4 poules van 4 teams) : 2e plaats in poule D
Branik Maribor (SLO) – Asterix : 0-3
Asterix – RC Villebon 91 (FRA) : 3-2
Asterix – Teuta Durres (ALB) : 3-0
Teuta Durres (ALB) – Asterix : 0-3
RC Villebon 91 (FRA) – Asterix : 3-1
Asterix – Branik Maribor (SLO) : 3-0
1/4 finale :
Asterix – Arke Pollux Oldenzaal (NED) : 1-3
Arke Pollux Oldenzaal (NED) – Asterix : 2-3

 

2002
april

Seizoen 2001-2002

Seizoen 2001-2002

SPEELSTERS
Irina Pavlova (c), Olga Barinova, Maria Bertelli, Cathérine Claes, Simone Lewis, Ester Lowette, Julie Rumes, Martina Schwobova, Tatiana Teterina, Liesbet Vindevoghel
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Roger Bouillart (scouting)
 

RESULTATEN
Competitie
Vice Kampioen
1° in reguliere competitie, 2° in play-off met 6 ploegen
Finale tegen Isola Tongeren : 3-1 thuiswinst , 3-0 uit-, 2-3 thuis- en 3-1 uitnederlaag
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – AVO Melsele 3-0
Supercup :
Verlies
Herentals – Asterix 3-2
Europees
7° Europese deelname (Top Teams Cup Main Phase: 3°) Wedstrijden #39-43
Poule met 4 ploegen
Asterix – Slavia Bratislava (SVK) 3-0
Dynamo Odessa (UKR) – Asterix 3-0
Asterix – Bydgoszcz (POL) 0-3
Bydgoszcz (POL) – Asterix 3-1
Asterix – Dynamo Odessa (UKR) 1-3
Slavia Bratislava (SVK) – Asterix 0-3

 

2001
april

Seizoen 2000-2001

Seizoen 2000-2001

SPEELSTERS
Irina Pavlova (c), Olga Barinova, Griet Cappelle, Cathérine Claes, Greet Coppé, Riet Dejonghe, Ester Lowette, Tatiana Teterina, Liesbet Van Breedam, Liesbet Vindevoghel, Tania Zhmakova
 

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Roger Bouillart (scouting)
 

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, kampioen in play-off met 6 ploegen
Finale tegen Fortis Herentals na 1-3 uit- en 3-1 thuiswinst.
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Fortis Herentals 3-1
Supercup :
Bekerwinnaar
Asterix – Isola Tongeren 3-2
Europees
6° Europese deelname (Winnaar Top Teams Cup)
Wedstrijden # 28-37
Poule met 4 ploegen
Asterix – ZOK Tuzla (BIH) 3-0
AIS Shoumen (BUL) – Asterix 0-3
Egut Eger (HUN) – Asterix 2-3
Asterix – Egut Eger (HUN) 3-1
Asterix – AIS Shoumen (BUL) 3-0
ZOK Tuzla (BIH) – Asterix 0-3

1/4 finale
Olymp Praha (CZE) – Asterix 2-3
Asterix – Olymp Praha (CZE) 3-0

Final Four
Dynamo Odessa (UKR) – Asterix 1-3
Telekom Post Wenen (AUT) – Asterix 2-3

 

2000
april

Seizoen 1999-2000

Seizoen 1999-2000

SPEELSTERS
Irina Pavlova (c), Cathérine Claes, Greet Coppé, Ester Lowette, Ineta Savicka, Tatiana Teterina, Liesbet Van Breedam, Ivy Van Houdt, Liesbet Vindevoghel, Tania Zhmakova

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Roger Bouillart (scouting)

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, kampioen in play-off met 6 ploegen
Finale gewonnen tegen Isola Tongeren na 3-1 thuis- en 2-3 uitwinst.
Beker van België :
Uitgeschakeld in 1/2 finale door Kärcher Herentals
Supercup :
Verlies
Kärcher Herentals – Asterix 3-2
Europees
5° Europese deelname (Cup Winners League)
In poule fase met 2×8 teams: 3 overwinningen op 7 – 5e plaats in poule B
Schweriner SC (GER) – Asterix 3-0
Volco Ommen (NL) – Asterix 0-3
Asterix – Panathinaikos Athene (GRE) 0-3
Sirio Perugia (ITA) – Asterix 3-0
Asterix – Valentuna VBK (SWE) 3-0
Khimvolokno Cherkasy (UKR) – Asterix 3-0
Asterix – Sparkasse Innsbrück (AUT) 3-0

 

1999
april

Seizoen 1998-1999

Seizoen 1998-1999

SPEELSTERS
Kato Snauwaert (c), Evelin Bilaey, Cathérine Claes, Elena Khirianova, Danielle Martlé, Ineta Savicka, Tatiana Teterina, Liesbet Van Breedam, Mireille Van Oosterhout, Tania Zhmakova

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Roger Bouillart (scouting)

RESULTATEN
Competitie
Vice kampioen
2e in reguliere competitie, 2° in play-off met 6 ploegen
Verlies in finale tegen Herentals : 3-2 uit- en 1-3 thuisnederlaag
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Isola Tongeren 3-0
Supercup :
Verlies
Isola Tongeren – Asterix 3-1
Europees
4° Europese deelname (Champions League)
Wedstrijden #10-20
Eerste voorronde won Asterix:
Asterix – Klepp VBL (NOR) 3-0
Klepp VBL (NOR) – Asterix 0-3

Tweede ronde ging tegen de Deense landskampioen Holte. Beide wedstrijden werden in Kieldrecht gespeeld
Asterix – Holte IF (DEN) 3-0
Asterix – Holte IF (DEN) 3-0

Poule fase (2×8 teams)
Asterix – Schweriner SC (GER) 0-3
Vakifbank Ankara (TUR) – Asterix 3-0
Asterix – Foppapedretti Bergamo (ITA) 0-3
Panathinaikos Athene (GRE) – Asterix 3-1
Asterix – Slavia Bratislava (SVK) 1-3
Lapos Frenstat (CZE) – Asterix 3-0
Asterix – Krug Triverton Cherkasy (UKR): 3-1

 

1998
april

Seizoen 1997-1998

Seizoen 1997-1998

SPEELSTERS
Kato Snauwaert (c), Katrien De Bock, Tatiana Teterina, Evelin Bilaey, Tania Zhmakova, Virginie De Carne, Eva Roegiers, Kristien Hoorens, Danielle Martlé, Benja Chojnacka, Griet Cappelle, Cathérine Claes

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Roger Bouillart (scouting)

RESULTATEN
Competitie
Landskampioen
1° in reguliere competitie, kampioen in play-off met 6 ploegen
Winst in finale tegen Herentals : 3-2 thuis- en 1-3 uitwinst
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Isola Tongeren 3-1
Europees
3° Europese deelname (CEV Cup)
Wedstrijdnen # 5-9

Kwalificatie tornooi
Asterix – CSM Budapest (HUN): 3-0
Asterix – Cherno MoreVarna (BUL): 3-1
Asterix – Rode Ster Belgrado (JOE): 3-0

Medinex Reggio Calabria (ITA) – Asterix: 3-0
Asterix – Medinex Reggio Calabria (ITA): 1-3

 

1997
april

Seizoen 1996-1997

Seizoen 1996-1997

SPEELSTERS
Jessica De Smet ©, Benja Chojnacka, Tania Zhmakova, Cathérine Claes, Virginie De Carne, Hilde Vreys, Ilse Rommens, Kristien Van Lierop, Kristien Hoorens, Tatiana Teterina, Griet Cappelle

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Bart van Olmen, Roger Bouillart (scouting)

RESULTATEN
Competitie
Vice kampioen
2e in reguliere competitie, 1° in play-off met 4 ploegen
2° na finale tegen Herentals : 2-3 thuis- en 3-0 uitnederlaag
Beker van België :
Uitgeschakeld in de 1/4 Finale door Tongeren
Europees
Geen deelname

1996
april

Seizoen 1995-1996

Seizoen 1995-1996

SPEELSTERS
Jessica De Smet ©, Stien Deleuil, Benja Chojnacka, Tania Zhmakova, Cathérine Claes, Inge Schoefs, Virginie De Carne, Hilde Vreys, Ilse Rommens, Kristien Van Lierop, Karine Van Haute

STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Johan Martien

RESULTATEN
Competitie
1e in reguliere competitie
3° in play-off met 6 ploegen
Beker van België :
Bekerwinnaar
Asterix – Tongeren 3-0
Supercup :
Verlies
VT Karcher Herentals – Asterix 3-0
Europees
2e Europese deelname (Confederale Beker) Wedstrijden # 3-4

Kwalificatietornooi in Madeira
Asterix – CS Madeira (POR) : 2-3
Asterix – Rossy Moskou (RUS) : 1-3

 

1995
april

Seizoen 1994-1995

Seizoen 1994-1995

SPEELSTERS
Elly De Theye (c), Jessica De Smet, Tatiana Zhmakova, Stien Deleuil, Bernadetta (Benja) Chojnacka, Jagoda Goliat, Sigrid Willems, Annick Eeckhaoudt, Erika Eeckhaoudt, Kristien Van Lierop, Karine Van Haute
 
STAFF
Trainers: Gert Vande Broek, Johan Martien
 
RESULTATEN
Competitie
4e in reguliere competitie,
4° in play-off
Beker van België :
Uitgeschakeld in 1/2 Finale door Charleroi
Europees
1e europese deelname (Confederale Beker)
Wedstrijden # 1-2

Asterix – Villebon (FRA) : 2-3
Villebon (FRA) – Asterix : 3-0

 

1994
april

Seizoen 1993-1994

Seizoen 1993-1994

SPEELSTERS
Elly De Theye (c), Jessica De Smet, Tatiana Zhmakova, Stien Deleuil, Bernadetta (Benja) Chojnacka, In(grid) Bas, Jagoda Goliat, Sigrid Willems, Annick Eeckhaoudt, Riet Dejonghe, Karine Van Haute

STAFF
Trainers: Mart Buekers, Gert Vande Broek

RESULTATEN
Competitie
4e in reguliere competitie, 3° in play-off
Beker van België :
Uitgeschakeld in 1/2 Finale door Datovoc Tongeren

 

1993
april

Seizoen 1992-1993

Seizoen 1992-1993

SPEELSTERS
Elly de Theye (c), Tatiana Zhmakova, Lori (Ann) Heeter, Jessica De Smet, Isabelle Lamaire, Cathérine Martens, Stien Deleuil, Karine Van Haute, Djadranka Gillisen, Véronique Dufour

STAFF
Trainers: Mart Buekers, Didier Hemelsoet

RESULTATEN
Competitie
5e in reguliere competitie, 7/8° in play-off
Beker van België :
Uitgeschakeld in 1/2 Finale door Herentals

 

1992
april

Seizoen 1991-1992

Seizoen 1991-1992

SPEELSTERS
Elly de Theye (c), Alina Pralea, Véronique Dufour, Ann Helsen, Karine Van Haute, Jagoda Goliat, Cathérine Martens, Jessica De Smet, Djadranka Gillesen, Myriam Dooms, Els Vercruyssen,

STAFF
Trainers: Mart Buekers, Didier Hemelsoet

RESULTATEN
Competitie
6e in de reguliere competitie, 6° in play-off
Beker van België :
Uitgeschakeld in 1/8 Finale door Wervik

 

1991
april

Seizoen 1990-1991

Seizoen 1990-1991

SPEELSTERS
Mirjam Gleis-Weekers, Katrien Sneyers, Elly De Theye (c), Jagoda Goliat, Karine Van Haute, Carine De Cock, Els Vercruyssen, Nicole Van Buynder, Grazyna Boniewska, Myriam Dooms

STAFF
Trainers: Michel Van Ghelue, Jean-Pierre De Meerschman, Mart Buekers

RESULTATEN
Competitie
9e in ereklasse
Beker van België :
Uitgeschakeld in 1/8 Finale door Halle